اخبار

توزیع هدایای نوروزی هیئت انصارالمهدی

توزیع هدایای نوروزی هیئت انصارالمهدی

در تاریخ ۹۲/۱۱/۲۸ بسته هدایای نوروزی صندوق صدقات و خیرات هیئت انصارالمهدی متعلق به سربندانی های مقیم مرکزتحویل شورای محترم روستا و دهیار محترم سربندان گردید تا بر اساس شناخت انان بین خانواده های نیازمند سربندان توزیع گردد.هدایای نوروزی در ۵۰ بسته اماده شده بود و هر بسته شامل برنج،قند،روغن،عدس و چای بوده است.

صندوق صدقات و خیرات انصارالمهدی در سال ۱۳۸۷ بر اساس پیشنهاد اقای علی شادلویی(فرزند اقاجان) و تصویب هیئت امنا تاسیس گردید.هدف اصلی این صندوق جمع اوری صدقات و خیرات اهالی سربندان که در تهران سکونت دارند و عضو هیئت انصارالمهدی هستند می باشد تا با توجه به شناختی که از نیازمندان سربندان وجود دارد مبالغ جمع اوری شده بین این عزیزان توزیع گردد.

تشکیل این صندوق یکی از کارهای پسندیده و زیبای هیئت انصارالمهدی می باشد وبه اعضاء اطمینان می دهد که وجوه جمع اوری شده و هدایای ان ها به نیازمندان واقعی می رسد.نمونه عینی ضرب المثل “چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است” .فعالیتی مردمی ،کاملا” ازاد و خداپسند.

از همان ابتدای تاسیس صندوق، قلک های ویژه ای با برچسب هیئت انصارالمهدی تهیه و در اختیار اعضاء قرار گرفت. اعضاء در هر مرحله که قلک پر شده را تحویل می دهند قلک خالی جدید را دریافت می کنند.

هدایای صندوق همه ساله در دو مرحله ابتدای ماه مبارک رمضان و عید نوروز بر اساس وجوه جمع اوری شده خریداری،بسته بندی وبرای توزیع تحویل شورای سربندان می گردد.

از تمام اهالی سربندان دعوت می شود صدقات و خیرات خود را جمع اوری نموده و به هیئت امنای هیئت انصارالمهدی تحویل دهند تا به این طریق به نیازمندان هم محلی خود کمک کرده باشند و اطمینان داشته باشند که این هدایا تحویل نیازمندان واقعی می شود.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بستن
بستن